OteletatilOteletatil
Şifreni mi unuttun?

Site Kullanım Sözleşmesi

Tanımlar
OTELETATİL.COM : WOWO TURİZM TİCARET LTD.ŞTİ. A grubu işletme belgeli 11485 nolu Seyahat Acentasına ait web sitesidir.
Kullanıcı : OTELETATİL.COM web sitesini herhangi bir amaçla kullanan veya ziyaret eden gerçek veya tüzel kişidir.Sözleşmenin Konusu
İşbu sözleşmenin konusu, kullanıcının OTELETATİL.COM web sitesini kullanarak sunulan satış, hizmet, mali işlemler, bilgilendirme sistemi ve bilgilerin güncellenmesi hizmetlerinden elektronik ortamda faydalanmasına ilişkin olarak tarafların hak ve yükümlülüklerini düzenlemektedir.

Site Kullanım Şartları
OTELETATİL.COM web sitesini kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. OTELETATİL.COM web sitesini kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. OTELETATİL.COM işbu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler, değiştirilmiş sözleşmenin OTELETATİL.COM web sitesine konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz. Site kullanım sözleşmesi 01.03.2020 tarihi itibariyle güncellenmiştir. Web sitesi kullanım sözleşmesinde değişiklik olması halinde son güncelleme tarihi belirtilecektir.

Kullanıcı Hesabının Güvenliği
OTELETATİL.COM web sitesine üye girişi yaptığınız kullanıcı adı ve şifrenizi hiç kimse ile paylaşmayınız. Şifrenizi oluştururken benzersiz numaralar, harfler kullanmanızı ve sizden başka kimsenin tahmin edemeyeceği nitelikte olmasını tavsiye ediyoruz. Şifrenizi veya kişisel bilgilerinizi başkalarıyla paylaşmanız halinde, hesabınız adına yapılan tüm eylemlerden sizin sorumlu olacağınızı unutmayın. Şifrenizi kaybetmeniz, kişisel bilgileriniz, rezervasyon bilgileriniz gibi önemli verilerin üçüncü kişiler tarafından kontrol edilmesine sebep olabilir. Dolayısıyla sizin adınıza başkaları tarafından gerçekleştirilen ve hukuken bağlayıcı işlemlerin muhatabı olabilirsiniz. Şifrenizin güvenliğinin herhangi bir nedenle tehlikeye girmesi halinde, şifrenizi değiştirmelisiniz.

Site Güvenliği
Kişisel bilgi verdiğiniz takdirde (ad, soyad, adres, e-mail, telefon vb.) bu bilgiler üçüncü şahıslara verilmeyecektir. Bu bilgiler, güvenlik standartlarımızla ve gizlilik politikamız kapsamında korunacaktır. Müşteri bilgileriniz üçüncü şahıslarca görülmesi mümkün olmayıp, üçüncü kişilerin müdahale imkânı bulunmamaktadır. OTELETATİL.COM web sitesi içerisinde uluslararası güvenlik standartlarına uygun güvenlik sağlanmaktadır. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat dâhilinde kullanılacaktır.

Kullanıcı Yükümlülükleri
OTELETATİL.COM web sitesine üye olarak veya üye olmadan kullanan tüm kullanıcılar verdikleri tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. OTELETATİL.COM web sitesini kullanan kişiler yaptıkları tüm işlemlerden ve bu işlemlerden doğan tüm sonuçlardan bizzat sorumludurlar. Üye olan kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder. OTELETATİL.COM web sitesini kullanan herkes, yaptığı ödemelerde kullanılan kredi kartı ve hesap kartı dâhil her türlü banka kartı kullanımından şahsen sorumludur. OTELETATİL.COM çalışanları ile görüşme esnasında, gönderi ve sair iletişimlerde, kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik ve kanuna aykırı içerikler kullanma, başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Böyle bir durumda OTELETATİL.COM bünyesinde kaydedilmiş yazışma ve ses kayıtlarını kanuni delil olarak kullanabilir.

Başka Sitelere Bağlantı
OTELETATİL.COM web sitesinde bilgi verme ve reklam amaçlı olarak diğer web sitelerine bağlantı verilebilir. Kullanıcının bu linklere bağlantı yapıp yapmaması tamamen kendi inisiyatifindedir. OTELETATİL.COM web sitesi üzerinden bağlanılan diğer web sitelerinin içerikleri, bağlanılan web sitelerinin sorumluluğu altındadır. OTELETATİL.COM vasıtasıyla bağlanılan web siteleriyle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan OTELETATİL.COM sorumlu tutulamaz.

Telif Hakları
OTELETATİL.COM web sitesinin içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri, yazı, makale, slogan, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri telif hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri, OTELETATİL.COM ‘un yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır. OTELETATİL.COM web sitesinin her hakkı saklıdır.

Sorumluluğun Sınırlandırılması
OTELETATİL.COM web sitesindeki tüm bilgililer sürekli güncellenmekle birlikte, bilgi girişi, kaldırılması, değiştirilmesi, güncellenmesi gibi işlemlerde sehven hata olması halinde OTELETATİL.COM ‘a hiçbir sorumluluk yüklenemez. OTELETATİL.COM, web sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar. OTELETATİL.COM web sitesinde yer alan otel bilgileri, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Konaklama hizmeti satış sözleşmesinde belirtilen otel bilgisi, fiyat, ödeme koşulu ve kampanya geçerlidir.

İşbu web sitesinin kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek her tür ihtilaf Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olup, ihtilafların çözümünde Alanya Mahkemeleri yetkilidir. OTELETATİL.COM kullanıcının bulunduğu ülkede dava açma hakkı saklıdır. Uyuşmazlık halinde OTELETATİL.COM’un kayıtları esas alınacaktır.