OteletatilOteletatil
Şifreni mi unuttun?

Hakkımızda

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği üyesi A grubu seyahat acentamız evrensel standartlara ulaşmış deneyimlerini ülkemizin tatilcilerine oteletatil.com vasıtasıyla sunmaktadır. Aracı acenta olmadan, ürünlerimizi sadece web sitemiz vasıtasıyla misafirlerimize ulaştırıyoruz. Bu nedenle misafirlerimize uygun fiyata tatil sunabiliyoruz. Tesisler ile birebir sözleşmeler yapmamız sebebiyle web sitemizdeki tüm fiyatlar aracısız gerçek acenta fiyatlarıdır. Misafirlerimiz tesislerde seyahat acentamıza ait konaklama belgesi ile tatillerini gerçekleştirir.

Tesisleri yakından tanıyoruz, aynı bölgede olmanın avantajını kullanarak tesisleri sık sık ziyaret ediyoruz. Ayrıca OTELE.NET (www.otele.net OTELE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ VE GIDA TEDARİK HİZMETLERİ TİC.A.Ş. ) adresimizden bölgemizdeki tesislere A-Z ye tedarik hizmeti sunmaktayız. Bu nedenle misafirlerimizin beklentilerini karşılayacak en uygun tesisi önerip, değişimin çok hızlı olduğu turizm endüstrisinde tesislerin son durumu hakkında objektif ve doğru bilgiler sunuyoruz.Müşterilerimize Alanya ve civarındaki konaklama ve diğer  organizasyonlar da birebir güler  yüzlü personellerimizle hizmetinizdeyiz. Ayrıca paket tur organizasyonlarına da https://tourbookinturkey.com/adresinden de ulaşabilirsiniz.

Bireysel tatilcilerin yanı sıra dernek, kurum, kuruluş ve şirketlere özel fiyatlarla yüksek hizmet kalitesiyle çözümler sunmaktayız. Uçak bileti, havaalanı transferi, günlük tur hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Şirket Bilgilerimiz

Türsab Belge No : A Grubu 11485
Adres : Sugözü mh. 1016 sk. Mustafa Akbulut apt. No: 2/5 Alanya/Antalya
Telefon :  0850 228 77 60
E-mail : info@oteletatil.com
Yetkili Denetim Mercii : Türkiye Seyahat Acentaları Birliği