OteletatilOteletatil
Şifreni mi unuttun?

Gizlilik Politikası

oteletatil.com web sitesine verdiğiniz tüm bilgiler, işbu gizlilik politikası kapsamında korunmaktadır. Oteletatil.com web sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz.

Kullanıcılar kişisel bilgilerini vermeden, oteletatil.com web sitesini ziyaret edebilir.

oteletatil.com web sitesini kullananlara ait bilgilerin gizliliği esas teşkil ettiğinden, kullanıcı onayı olmadan herhangi bir üçüncü şahıs, kurum, kuruluş ile paylaşmayacağını ve faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmayacağını taahhüt eder.

Kullanıcı bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

oteletatil.com , web sitesini kullananlara ait kişisel bilgileri amacı dışında kullanmayacaktır. Bu kapsamda bilgilerin gerekli görülen kısmı, konaklama hizmetin sağlanması için ilgili üçüncü şahıslara iletilecektir.
oteletatil.comweb sitesi, üye kaydı yaptırılması veya e-posta adresinin bildirilmesi halinde kullanıcıyı bülten ve reklam alıcısı olarak kaydetmektedir. Bülten ve reklam alınması istenmediği takdirde, ilgili link kullanılarak ya da müşteri hizmetleri ile iletişime geçilerek gönderimler durdurulur.

oteletatil.com web sitesi dâhilinde, başka web sitelerine link verebilir. oteletatil.com web sitesinden link vasıtasıyla erişilen web sitesinin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Gizlilik esasları, bağlantı verilen web sitelerinin kendi gizlilik politikalarıyla belirlenir.

Ödeme sayfa ve linklerinde verilen tüm bilgiler, bağlantı kurulan ve yönlendirilen banka web sitesi üzerinden gerçekleşmekte, banka ve ödemeye dair tüm kişisel bilgileriniz sadece bankaya ulaşmakta ve neticede ödeme kullanıcı ile banka bağlantısı ile tamamlanmaktadır. Bankanın sistem güvenliği konusunda oteletatil.com hiçbir garanti vermemektedir.

Gerekli güvenlik önlemleri alınmasına rağmen, internetin genel yapısı gereği oluşabilecek riskler ve üçüncü şahısların yasadışı bilgi elde etmeleri nedeniyle doğan zarardan oteletatil.com sorumlu tutulamaz.

Uygun gördüğümüz hallerde gizlilik politikasını tadil etme, ekleme yapma ve çıkarma yapma hakkını saklı tutarız. Değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak gizlilik politikamızı gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz. Gizlilik politikamız 01.03.2020 tarihi itibariyle güncellenmiştir. Gizlilik politikamızda değişiklik olması halinde, son güncelleme tarihi belirtilecektir.